Алексей Валентинович Микросхеми для настільних ПК, побудованих на базі процесора Intel® Pentium® 4
Get Adobe Flash player
Loading

Войти на сайт с помощью:

Изделия из мрамора в Ваш дом. Статьи разной тематики Все для дома Микросхеми для настільних ПК, побудованих на базі процесора Intel® Pentium® 4

Микросхеми для настільних ПК, побудованих на базі процесора Intel® Pentium® 4

Для настільних ПК, побудованих на базі процесора Intel® Pentium® 4, використовуються плата D850GB, набори мікросхем Intel®845, пам'ять SDRAM для набору мікросхем Intel®845 i двоканальна пам'ять RDRAM для набору мікросхем Intel®850.

Системна плата D850GB з процесором Intel® Pentium® 4 містить блок центрального процесора, системну шину, роз'єм для пам'яті, слот розширення та міні електронній компоненти. Вона дає змогу реалізувати повну обчислювальну потужність цього процесора.

Ha6ip мікросхем Intel®850 — кілька інтегральних мікросхем. Термін «нa6ip мікросхем» стосується базової функціональної системи. Новий нa6ip мікросхем Intel®850 — це ядро системної плати. Він складається з кількох вбудованих мікросхем, оптимізованих для роботи сервисного центру з мікроархітектурою Intel® NetBurst™. У поєднаній з системною шиною з частотою 400 МГц він є однією з найпотужніших обчислювальних платформ.

Внутрішня системна шина в 400 МГц пов'язує вci компоненти комп'ютера з набором мікросхем i системною пам'яттю. Це система провідників, якими дані з однієї частини комп'ютера передаються в іншу. Вона забезпечує порівняно із системною шиною процесора Intel® Pentium® III потроєну пропускну здатність. Швидкість обміну даними між контролером пам'яті та процесором Pentium® 4 сягає 3,2 Гбайт/с i є найвищою серед системних шин для настільних ПК.

Максимальна продуктивність процесора Intel® Pentium® 4 досягається  при роботі з двоканальною пам'яттю типу RD RAM. Поєднання швидкості обміну даними внутрішньої системної шини 400 МГц i двоканальної пам'яті типу RD RAM дає змогу збільшити тактову частоту процесора i досягти надвисокої продуктивності сервису по ремонту ноутбуков.

Переваги процесора Intel® Pentium® 4. Використання процесора Pentium® 4 дає змогу відтворювати високоякісні відеозображення значно швидше порівняно з процесором Intel® Pentium® III. Здійснювати зміни за необхідності редагування можна практично в реальному режимі без тривалого очікування процесу ремонту ноутбуков acer рендерингу. Процесор Pentium® 4 з тактового частотою 2,0 ГГц декодує відеодані у 1,8 раза швидше, ніж процесор Intel® Pentium® III з тактовою частотою 1,0 ГГц.