Алексей Валентинович Декоративні каміни
Get Adobe Flash player
Loading

Войти на сайт с помощью:

Изделия из мрамора в Ваш дом. Статьи о камне Декоративні каміни

Декоративні каміни

Декоративні каміни в квартирі або в приватному будинку бувають декількох видів. Один з видів камінів не використовується по своєму прямому призначенню - він служить виключно задоволенню естетичних запитів. Такий вид камінів називається декоративним. Такий камін надасть інтер'єру Вашої квартири або удома відтінок класицизму і комфорту.

Ви можете вибрати матеріал каміна - це може бути білосніжний мармур, граніт, метали з гальванічними покриттями, тоноване жаростійке скло, різні сорти полірованого каменю і види оброблених металів. В деяких випадках допускається комбінування матеріалів.

Ви можете також вибрати міру поліровки. Полірований мармуровий портал відіб'є пристрасний танець полум'я у вогнищі. Колений викличе природні, природні асоціації. Постарений портал дозволить немов вчинити екскурсію в середньовіччі, а випиляні мармурові форми посилять скульптурність каміна з натурального каменю.

У нас Ви можете не лише купити готовий виріб, але і замовити свій власний декоративний камін, з цінами можете ознайомиться в нашому каталозі. Наші майстри мають великий досвід у виготовленні виробів на замовлення. А також Ви можете замовити облицювання старого каміна. Ми упевнені, що з нашою допомогою Ви отримаєте саме той варіант каміна, який радуватиме Вас довгі роки.